Lietuvos leidėjų asociacija


Apie mus
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
6
8
Data : 2022-09-08
9
Data : 2022-09-09
11
15
Data : 2022-09-15
17
Data : 2022-09-17
18
20
Data : 2022-09-20
21
Data : 2022-09-21
22
Data : 2022-09-22
23
Data : 2022-09-23
24
Data : 2022-09-24
27
Data : 2022-09-27
28
Data : 2022-09-28
29
Data : 2022-09-29
30
Data : 2022-09-30
 KA banner lla lt

LLA Nariai

 

LLA misija

  • Atstovauti ir ginti leidėjų interesus Lietuvoje ir užsienyje.
  • Ugdyti kultūringą leidybą.
  • Rūpintis asociacijos narių profesinės kvalifikacijos kėlimu.
  • Populiarinti ir skleisti lietuvių literatūrą.
  • Bendradarbiauti su valstybinėmis Lietuvos ir Europos Sąjungos institucijomis.
  • Skatinti kultūringos, vertingos literatūros skaitymą.
  • Inicijuoti mokslinius tyrimus.
  • Organizuoti kultūrinius, literatūros, knygos meno, skaitymo skatinimo, pilietinio ugdymo renginius.
  • Koordinuoti leidėjų dalyvavimą šalies ir tarptautinėse knygų mugėse, kituose tarptautiniuose renginiuose.

Ar turite klausimų?

Susisiekite su mumis

A. Baranausko literatūrinė premija skiriama kasmet už 3 (trejų) pastarųjų metų profesionalių kūrėjų grožinės literatūros kūrinius (knygas), skiepijančius meilę Lietuvos gamtai ar Antano Baranausko gimtinės aplinkai, atskleidžiančius žmogaus ir gamtos dvasinį ryšį, arba už 3 (trejų) pastarųjų metų profesionalios literatūrologijos kūrinius, skirtus Antano Baranausko kūrybai.

Skaityti daugiau...

Pirma kartą Lietuvoje rengiama mokymų programa, skirta kelti leidėjų, maketuotojų, dizainerių ir kitų skaitmeninės leidybos srities specialistų kompetencijas įtraukios leidybos srityje. Dalyviai rugsėjo – lapkričio mėnesiais praktikuosis kurti įtraukius leidinius kartu su geriausiais šios srities ekspertais. Registracija į kol kas vienintelę tokią mokymų programą vyks iki rugsėjo 23 d.

Skaityti daugiau...

Tradiciškai prie Katedros bokšto įsikūrusi, vos prieš daugiau nei savaitę vykusi jau trečioji Knygų aikštė Sostinės dienose 2022 atnešė džiugesį visiems: leidėjams, rašytojams, knygų mylėtojams, skaitytojams, vilniečiams bei miesto svečiams. Į įvairius literatūrinius renginius, skirtus tiek suaugusiems, tiek vaikams, kvietę bei po knygų paviljono palapinės stogu susibūrę leidėjai, prisimindami išskirtinį pirmąjį rudens savaitgalį, su džiaugsmu dalijasi populiariausiomis Knygų aikštės knygomis.

Skaityti daugiau...

Rugsėjo 2–4 dienomis tradicinės Vilniaus miesto šventės „Sostinės dienos 2022“ metu Katedros aikštėje įsikurs ir skaitytojus kvies jungtinis Lietuvos leidėjų asociacijos leidyklų paviljonas „Knygų aikštė“. Skaitytojų šiemet laukia įdomi ir turininga renginių programa bei knygų naujienos. Kviečiame susipažinti su šiais metais išleistų bei tiesiai iš spaustuvės į Knygų aikštę Sostinės dienose atkeliaujančių knygų naujienomis.

Skaityti daugiau...

Rugsėjo 2–4 dienomis Vilniuje vyks tradicinė šventė „Sostinės dienos 2022“. Jų metu šiemet jau trečią kartą Katedros aikštėje įsikurs ir skaitytojus kvies jungtinis Lietuvos leidėjų asociacijos leidyklų paviljonas „Knygų aikštė“. Leidėjai lauks skaitytojų su knygų naujienomis, o literatūriniai renginiai šiemet vyks net dviejose scenose: prie Knygų aikštės paviljono ir prie Lietuvos nacionalinio dramos teatro.

Skaityti daugiau...

Neseniai viešojoje erdvėje pasirodė nerimas, jog Lietuvoje trūksta knygų apie mums gerai pažįstamus žmones. Ar tikrai Lietuvos leidėjams biografijos, atsiminimai, dienoraščiai yra pamirštas žanras? Anaiptol. Tokios knygos visada skaitytojų mėgiamos, laukiamos, skaitomos ir aptariamos.

Skaityti daugiau...

Lietuvos nacionalinio muziejaus parodų erdvė Istorijų namai ir Lietuvos leidėjų asociacija tęsia praėjusiais metais pradėtą literatūrinių pokalbių ciklą „Knyga ir kava“. Vasaros ketvirtadienio vakarais nuo liepos vidurio kviesime pasikalbėti apie šiuolaikinę literatūrą – ne tik lietuvių autorių kūrinius, bet ir išverstus iš kitų kalbų. 

Skaityti daugiau...