Renginiai

Bibliotekos skaitymo rekordas

307885415_5890972144254887_8623912594575716185_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Penktadienis, rugsėjo 30, 2022 12:00
Vieta
Nepriklausomybės aikštė
Kaunas, Lietuva
Organizuoja
Kauno apskrities viešoji biblioteka
Kauno apskrities viešoji biblioteka (KAVB) mini savo 72-ąjį gimtadienį ir kviečia visus švęsti kartu! O geriausia dovana, kurią gali padovanoti bibliotekai – kartu pasiekti skaitymo rekordą.
Rugsėjo 30 dieną, penktadienį, pietų pertraukos metu prie Soboro (Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios) kviesime lankytojus, skaitytojus, literatūros, kultūros entuziastus, partnerius, kolegas ir visus visus, neabejingus bibliotekos veiklai, įsitraukti į masinį bibliotekos skaitymo rekordą. (Registracija siekti rekordo – 12.00 val.; bibliotekos skaitymo garsiai rekordas – 12.30 val.).
Kviečiame į akciją pasiimti reikšmingą ir širdžiai mielą knygą, laikraštį, žurnalą, ištrauką ar bet kokį kitą skaitinį, pakeitusį tavo gyvenimą.
Jei neturėsi knygos – nieko tokio! Visai čia pat vyks kauniečių jau pamėgtas „Aklas pasimatymas su knyga“, kurio metu galėsi išsirinkti naująjį savo skaitinį apie kūrinį nuspręsdamas ne iš viršelio, bet iš trumpų žinučių ant knygos įpakavimo.
?️ Bandome užsakyti gerą orą, tačiau kviečiame pasirūpinti skėčiais arba lietpalčiais, jei akcijos dieną lis ?.
? Organizacijas bei didesnes grupes kviečiame registruotis – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., nurodant dalyvių skaičių. Kiti asmenys bus registruojami vietoje nuo 12.00 val.
? Renginio akimirkas fiksuos Benas Bačkaitis.
Daugiau informacijos ir visa gimtadienio programa: https://bit.ly/3S9WzWl
Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.