Renginiai

MO lauke. Poezijos skaitymai

285658949_5100299920088290_5769964371936079772_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Trečiadienis, liepos 27, 2022 19:00 - 20:00
Vieta
MO muziejus, Pylimo g. 17
Vilnius, Lietuva
Organizuoja
MO muziejus
MO poezijos skaitymai šiemet ne tik jungia įdomius bei netikėtus autorius, bet ir papildo parodos „Kaunas – Vilnius: nuversti kalnus“ temas, prie mikrofono kviesdami kūrėjus, vienaip ar kitaip susijusius su šiais miestais: juose gyvenančius, veikiančius, rašančius.
Liepos 27 d. 19:00 kviečiame į „Nekropolio“ (taip vadinasi viena parodos dalių) poezijos skaitymus, kuriuose skambės nepakeičiamų ir nepamirštamų Kauno bei Vilniaus poetų – Kęstučio Navako ir Manto Gimžausko (Šamano) eilėraščiai bei prisiminimai apie šiuos autorius.
Skaitys tiesioginiai ir netiesioginiai poetų bičiuliai bei bendražygiai.
Poezijos skaitymų temas renka ir pokalbius su autoriais moderuoja Zigmas Pakštaitis.
Kiti skaitymai vyks rugpjūčio 10 d. 19:00 val. Susitikimų poetus pristatysime netrukus.
--
Įdomi, intriguojanti, jaudinanti, kartais nepatogi ar neduodanti ramybės – poezija traukia ir domina. Būtent tokie poezijos skaitymai šią vasarą vyks MO terasoje.
Šiuo metu muziejuje eksponuojame didžiąją parodą „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“. Todėl MO terasoje susitiks Vilniaus ir Kauno poetai arba menininkai, kuriantys apie Vilnių ir Kauną. Kviesime į poetinę kelionę per parodoje abu miestus analizuojančius skyrius ir temas: svarstysime, kaip jie vienas kitą papildo, kur krypsta jų tekstų pasauliai, išgirsime, kaip iš naujo prabyla mus palikę šių miestų autoriai.
--
Vieta – MO terasa.
Trukmė – 1 val.
Susitikimai ir poezijos skaitymai nemokami ir atviri visiems.
Esant nepalankiam orui, skaitymus organizuosime MO muziejaus viduje.
Pasižymėkite datas savo kalendoriuose ir susitikime MO terasoje!