Lietuvos leidėjų asociacija


Apie mus
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
15
16
17
18
19
20
21
23
24
28
29
30
31

LLA Nariai

 

LLA misija

  • Atstovauti ir ginti leidėjų interesus Lietuvoje ir užsienyje.
  • Ugdyti kultūringą leidybą.
  • Rūpintis asociacijos narių profesinės kvalifikacijos kėlimu.
  • Populiarinti ir skleisti lietuvių literatūrą.
  • Bendradarbiauti su valstybinėmis Lietuvos ir Europos Sąjungos institucijomis.
  • Skatinti kultūringos, vertingos literatūros skaitymą.
  • Inicijuoti mokslinius tyrimus.
  • Organizuoti kultūrinius, literatūros, knygos meno, skaitymo skatinimo, pilietinio ugdymo renginius.
  • Koordinuoti leidėjų dalyvavimą šalies ir tarptautinėse knygų mugėse, kituose tarptautiniuose renginiuose.

Ar turite klausimų?

Susisiekite su mumis

Iliustracijai panaudotas Povilo Vincento Jankūno piešinys iš Justino Žilinsko knygos „Atgal į Vilnių“ (leidykla „Aukso žuvys“, 2020)

Žvelgiame į besipildančias Vilniaus klubo premijos lentynas – kiek daug ir kokių įvairių knygų skirta Vilniui ir jo gyventojams. Prisiminkime, kokios knygos buvo įvertintos premija pastaraisiais metais.

Skaityti daugiau...

Tarptautinės Vilniaus knygų mugės rengėjai vieną po kito gauna užsienio svečių patvirtinimus apie kelionę į Vilnių ir būsimus susitikimus su skaitytojais. Nei vienas užsienio svečias kol kas neatšaukė vizito, o rašytojai ir moderatoriai laukia vasario 24-osios, kai Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidės ir keturias dienas truks 22-oji Vilniaus knygų mugė.

Skaityti daugiau...

2021 metais knygų pasaulyje įvyko daug visko. Nors būta ne tik džiaugsmo, bet ir nusivylimų, metai buvo šviesūs. Jie parodė, kad geros idėjos gimsta bendradarbiaujant, o dėl rezultatų dirbti kartais tenka ir ne vienerius metus. Išskyrėme keletą šių metų įvykių. O kas labiausiai įsiminė jums?

Skaityti daugiau...

Paklausite – kur kur? Šis islandų kalbos žodis reiškia knygų potvynį, paprastai ištinkantį prieš Kalėdas. Leidėjai gruodį stengiasi pristatyti svarbiausias savo naujienas, o skaitytojai knygas perka ir dovanoja jas savo artimiausiems. Knyga Islandijoje – geriausia dovana. Išrinkta atsakingai, paisant pomėgių to, kuriam dovanojama ir visada laukiama.
Mūsų leidėjai taip pat siūlo naujų knygų įvairiausiam skoniui, kviečiame pasidairyti ir atrasti puikiausią dovaną savajam Jólabókaflóðið!

Skaityti daugiau...

Vilniaus klubas ir Lietuvos leidėjų asociacija skelbia jau septintąjį Vilniaus klubo premijos konkursą, kuriame bus vertinamos knygos apie Vilnių, išleistos 2020-2021 metais. Vilniaus klubo premijos laureatą skelbsime 2022 metų vasario 18 dieną, o apdovanosime 22-ojoje Vilniaus knygų mugėje. Premijos dydis – 1000 Eur. Leidyklai, nurodytu periodu skyrusiai daugiausiai dėmesio knygoms apie Vilnių, tradiciškai bus įteikta padėka. 

Skaityti daugiau...