Kviečiame į atvirą ir drąsų Algirdo Kaušpėdo romano „Koplyčia“ pristatymo vakarą. Architektas, muzikantas, visuomenės veikėjas ir rašytojas Algirdas Kaušpėdas savo kūrybos arsenalą papildė autofikciniu romanu, kuriame be skubos apmąsto gyvenimo patyrimus ir ieško susitaikymo.
Vakaro metu išgirsite knygos gimimo istoriją, galėsite pabendrauti su autoriumi bei gauti autografą. Su A. Kaušpėdu apie knygą kalbėsis žurnalistas, naujienų portalo „Atvira Klaipėda“ įkūrėjas ir redaktorius Martynas Vainoris.
Algirdas Kaušpėdas – visuomenei žinomas kaip architektas, legendinės grupės „Antis“ lyderis, dabartinis „KAnDIs“ narys, aktyvus Sąjūdžio veikėjas ir rašytojas. Jo ankstesnės knygos – „Antiška“ (2013) ir „Gyveno kartą bičas ir kaimynas“ (2019) – sulaukė didelio dėmesio, o dabar jas papildo trečioji – „Koplyčia“.
_______
Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Renginio dalyviai gali būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.