Renginiai

Moterų portretai: Kalbasi poetės Lina Buividavičiūtė ir Uršulė Toleikytė

283990369_5738551182841695_8083753940651535974_n
Kategorija
LLA Renginiai
Data
Trečiadienis, birželio 15, 2022 18:30
Vieta
Signatarų namų renginių salėje, Pilies g. 26
Vilnius, Lietuva

Vasario 23 dieną Signatarų namų renginių salėje startuoja unikalus projektas „Moterų portretai. Šiuolaikinių kūrėjų vizualūs ir garsiniai istorijos pasakojimai“, kviečiantis susitikti su įvairių kartų poetėmis, rašytojomis ir literatėmis, išgirsti jų tikras istorijas ir panirti į vizualias ir kūrybines patirtis.

10 kartų – nuo vasario 23 d. iki birželio 29 d. kas antrą trečiadienį 18.30 val. – Signatarų namų renginių salėje kalbėsis ir su jumis bendraus įvairių kartų poetės, rašytojos ir literatės, jos dalinsis savo asmenine istorija, kūryba, dokumentiniais kadrais ir pasakojimais apie šeimos relikvijas. Čia sutiksite Violetą Palčinskaitę, Nijolę Daujotytę, Giedrę Kazlauskaitę, Jurgitą Jasponytę, Vaivą Grainytę, Indrę Valantinaitę, Laimą Kreivytę ir kitas kūrėjas.

Renginiai nemokami ir vyks gyvai Signatarų namų renginių salėje, Pilies g. 26 (įėjimas per „Eskedar Coffee Bar“).

Birželio 15 dienos renginyje susitiksime su poetėmis Lina Buividavičiūte ir Uršule Toleikyte.
„Savo tiesą liudyti yra svarbu, nors ne visada lengva.“ atsako Lina kitai Linai – Simutytei – interviu žurnale „370“. Tą tiesą liudyti kviečiame dvi artimas sielas, kurioms rūpi visokios žmogaus ir pasaulio būsenos.
Lina Buividavičiūtė yra išleidusi dvi poezijos knygas – antroji „Tamsieji amžiai“ (išleido Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla) pasirodė visai neseniai, praėjusį rudenį. Uršulė Toleikytė – jaunosios kartos poetė, skaičiusi Poetinio Druskininkų rudens jaunųjų poetų vakare, jos knygelė irgi išleista pernai – jubiliejiniame „Literatūrinių slinkčių“ kūrybos rinkinyje.
Kalbėsis gyvenimas ir poezija. Susitikime!

Festivalio „Poetinis Druskininkų ruduo“ veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba.