Renginiai

Interaktyvios knygelės „Vaikystės dalykėliai: augsi, kol būsi smalsus“ pristatymas

vaikyste_1920x1005_uzrasas
Kategorija
LLA Renginiai
Data
Šeštadienis, vasario 19, 2022 11:00
Vieta
UAB „Aurora group“, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka - Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51
Vilnius, Lietuva

Vasario 12 d. 11 val. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia šeimas turiningai praleisti šeštadienio rytmetį ir dalyvauti interaktyvios knygelės „Vaikystės dalykėliai“ pristatyme, kuriame sutiksite ir vaikų jau pamėgtą Pipiro personažą. Renginyje dalyvaus skaitovas, kuris skaitys Pipiro pasaką, ir personažas Pipiras. Pipiras – tai mažas berniukas, kuris išaugo savo medinį arkliuką ir bando surasti Pipirų karalystę. Perskaičius pasaką personažas Pipiras prisistatys vaikams ir prašys padėti surasti Pipirų karalystę. Pipiras klausinės įvairiausių dalykų, o vaikai atsakinės į klausimus, taip padėdami Pipirui suprasti, kur jam reikės eiti toliau. Vėliau Pipiras kartu su vaikais atliks interaktyvias užduotėles, bendraus su mažaisiais renginio dalyviais. Visų smalsučių lauksime Vaikų ir jaunimo literatūros skaitykloje Nacionalinės bibliotekos pirmame aukšte.

Kviečiame registruotis čia https://forms.office.com/r/6NGDt1dgp3.

Nepamirškite: augsite tol, kol būsite smalsūs!

SVARBU! Nacionalinės bibliotekos renginiuose galima dalyvauti tik turint galiojantį galimybių pasą arba kitą jam prilygintą dokumentą. Galimybių pasas reikalingas ir vaikams nuo 12 metų. Laikantis saugumo reikalavimų, dalyviai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio.

Renginiuose uždarose erdvėse visi vyresni nei šešerių metų žiūrovai ir dalyviai, personalas privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius. Nuo to atleidžiami tik neįgalumą turintys žmonės, kurie to daryti negali dėl savo sveikatos būklės. Tokiu atveju rekomenduojama dėvėti veido skydelį. Dalyviai turi laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Norintieji dalyvauti renginyje turi registruotis. Atsiprašome už nepatogumus.