Renginiai

Knygos "Išgyventi paauglystę" pristatymas

332264101_553024083498963_7750682939764974540_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Trečiadienis, kovo 01, 2023 17:30 - 18:30
Vieta
Gedimino pr. 51
Vilnius, Lietuva
Organizuoja
15min, knygos.lt
Kas ir kodėl skauda paaugliams? Ko jie nesako suaugusiems, o ką norėtų, kad žinotų? Į kokius paauglių siunčiamus signalus reikėtų atkreipti dėmesį tėvams ir mokytojams ir kaip jiems padėti susidūrus su sunkumais: patyčiomis, įtakomis ir pagundomis, draugystėmis ir romantiniais draugais, mokymosi sunkumais.
Kviečiame į edukologės, keturių vaikų mamos, socialinių mokslų daktarės Austėjos Landsbergienės knygos "Išgyventi paauglystę" pristatymą.
Renginio metu autorė apie šį gražų etapą - vaiko virsmą suaugusiuoju - paauglystę, diskutuos su dr. Jurgita Smilte Jasiulione, Vaikų linijos psichologe. Renginį moderuos Viktorija Urbonaitė, LRT televizijos ir radijo laidų vedėja.
Renginys vyks kovo 1 d. Martyno Mažvydo bibliotekoje, Valstybingumo erdvėje.
TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA:
Renginį tiesiogiai transliuos 15min.lt (transliacijos nuorodos ieškokite renginio kvietime renginio dieną).
Pristatymo metu bus galima įsigyti knygą su autorės dedikacija, o taip pat kviečiame įsigyti internetu: https://www.knygos.lt/lt/knygos/isgyventi-paauglyste/
 
 
--------------------------------------
Daugiau apie knygą:
Knygoje „Išgyventi paauglystę: tėvams ir mokytojams" edukologė dr. Austėja Landsbergienė dalijasi įžvalgomis, žiniomis ir patirtimi, kurias įgijo daugiau nei ketvirtį amžiaus dirbdama švietimo sistemoje, pati būdama keturių paauglių mama, bendraudama su kitais paauglių tėvais ir nuolat žongliruodama profesiniu bei mamos vaidmenimis.
Šioje knygoje rasite arti šimto paauglių tėvams ir mokytojams aktualių temų, pagardintų autentiškomis istorijomis iš pačios dr. A. Landsbergienės gyvenimo auginant savo vaikus. Anot pačios autorės, paauglystė yra amžiaus tarpsnis, kur kuo daugiau žinai, tuo geriau supranti, kad nieko nežinai. Tad geriausia yra pasiduoti natūraliai paauglystės tėkmei ir apgaubti tai, kas vyksta, meile, kantrybe ir supratimu, kad visa tai yra laikina, ir tai – paskutinis vaiko šuolis prieš tampant jaunu suaugusiu žmogumi. Mes – tėvai ir pedagogai – esame bendrakeleiviai, galintys palaikyti ir ištiesti ranką, kai paaugliui bus sunkiausia.
Knygą praturtina ir pačių paauglių mintys įvariomis tėvus ir pedagogus neraminančiomis temomis, bei profesoriaus Vytauto Landsbergio pokalbių ištraukos su proanūke Gertrūda apie paauglystės ypatumus skirtingose kartose ir net šimtmečiuose.
Autorė viliasi, kad „Išgyventi paauglystę" bus pagalbininkas tėvams bei pedagogams ir atsakys į bent keletą iš begalybės kylančių klausimų.
Nuramins. Suteiks vilties. Įkvėps.