Renginiai

Gruodžio mėnesį – šventiniai garsiniai skaitymai vaikams

317480187_10158858426601863_796973100690030567_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Antradienis, gruodžio 06, 2022 10:00 - 11:00
Vieta
Gedimino pr. 51
Vilnius, Lietuva
Organizuoja
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas
Artėjant stebuklų kupinam metui – Kalėdoms, kviečiame mažuosius bibliotekos lankytojos į garsinius skaitymus. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamente rengiamuose rytmečio skaitymuose jaukiai įsitaisę klausysimės stebuklingų pasakojimų, išvysime dailininkų sukurtas magiškas iliustracijas, o kūrybinėse dirbtuvėlėse visi kartu kursime žaismingus rankdarbius, kuriuos mažieji skaitytojai vėliau galės įteikti dovanų artimam žmogui.
Bus skaitomos jau klasika tapusios, taip pat naujausios lietuvių ir užsienio autorių knygelės: Mariaus Marcinkevičiaus „Sivužas“, Kęstučio Kasparavičiaus „Kalėdos! Kalėdos!“ ir „Meškelionė“, Jujjos Wieslander „Mamulės Mū ir Varnos Kalėdos“, Sveno Nordqvisto „Petsono ir Finduso Kalėdos“, Indrės Pavilonytės ir Martyno Pavilonio „Šikšnosparniuko Kalėdos“ bei kitos nuotaikingos istorijos.
Garsiai perskaitę kūrinius, aptarsime jų veikėjus, istorijų siužetą ir knygų iliustracijas.
Rankdarbiai ir jų kūrimo technika priklausys nuo dalyvių amžiaus. Dirbtuvėms vadovaus patyrusios edukatorės, kurios vaikus pamokys taisyklingai naudoti priemones.
Kviečiame ikimokyklinio amžiaus vaikus ir 1–2 klasių moksleivius registruotis į šventinius rytmečio skaitymus, vyksiančius visą gruodžio mėnesį.
Veiklos vyks darbo dienomis nuo 10 valandos. Skaitymų ir dirbtuvių trukmė – iki vienos valandos. Skaitymams registruojame vieną klasę arba vieną ikimokyklinukų grupę.
Šventiniai skaitymai gali būti vykdomi ir nuotoliniu būdu, todėl raginame dalyvauti ir regionų ugdymo įstaigas. Kviečiame kurti šventišką nuotaiką mažiausiems skaitytojams ir savo bendruomenėje!
Kartu pajuskime artėjančią švenčių nuotaiką!
Registracija ir informacija el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu (8 5) 239 8561.