Renginiai

Cesiulė kalbina DOMANTĄ RAZAUSKĄ

314769292_547325300734347_8137594251321945010_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Ketvirtadienis, lapkričio 24, 2022 18:00
Vieta
Rotušės a. 13
Kaunas, Lietuva
Organizuoja
Maironio lietuvių literatūros muziejus
kviečiame į susitikimą su dainų autoriumi ir atlikėju DOMANTU RAZAUSKU Maironio lietuvių literatūros muziejuje. Šįsyk ne muzikanto koncertas, o atviras pokalbis apie kūrybą ir darbus, apie radijo laidas ir atmintį, apie muziką ir karą, apie tekstus ir vertimus, apie įtemptas dienas ir jose esančius svarbiausius dalykus. Su Domantu Razausku kalbėsis literatūrologė, kultūrinės veiklos organizatorė Agnė Ceciulė.
 
Domantas Razauskas gimė ir augo Vilniuje, vaikystėje ir paauglystėje mokėsi piešti, lankė teatro studiją, vėliau studijavo lietuvių filologiją Vilniaus universitete, tačiau atsisakė gintis diplomą. Filologijos fakultete studijų metu gaivino senas tradicijas turintį renginį „Filologijos ruduo“, kuriame dalyvaudavo žymiausi lietuvių literatūros veikėjai. Jau daugiau nei dvidešimt metų publikuoja savo kūrybą kultūrinėje periodikoje, rengia radijo laidas muzikinėmis temomis. Daugiau kaip dvidešimt metų koncertuoja, yra išleidęs 5 autorinius albumus, vykdo bendrus kūrybinius projektus su Lietuvos muzikantais ar aktoriais. Domanto Razausko oficialios pareigos yra muzikantas, dainius, muzikos apžvalgininkas, radijo laidų kūrėjas ir vedėjas, Lietuvos atlikėjų asociacijos AGATA Tarybos pirmininkas. Yra išleidęs eilėraščių knygą „Takas į tylą“ (2010, Baltos lankos) ir išvertęs knygą „dzeno istorijos“ (2012, Dominicus Lituanus), bet pats sako, kad tai jo nepaverčia poetu ar vertėju.
___________________
???????? ???????, ?̨?̇????? ?? ????????? ???????. ????? 2 ????? ???? 6 ????? ?? ???????? ??? ??̇????̨ ???̨?̌?? ?? ????????? ????? ????????????. ????????? ???????? ?????????.
???????? ???? ??? ?????????????? ?? ??????????. ?????????? ?? ?????? ?̨???̌?? ???? ??̄?? ????????? ???????? ????̌?????? ????????????? ?????????, ???????????̇?? ????????̇??, ???????? ?? ??.