Renginiai

Knygos „Įrodyk man...“ pristatymas

310323575_5890945597605698_1704970024587967319_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Trečiadienis, spalio 12, 2022 17:00
Vieta
Turgaus g.8
Klaipėda, Lietuva
Organizuoja
Klaipėdos miesto savivaldybės I.Kanto viešoji biblioteka
Susitikimas su knygos „Įrodyk man...“ autoriumi, lektoriumi, rašytoju, metafizikos dr. Vilimantu Zablockiu vyks spalio 12 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8 ).
Apie knygą:
Pastaruoju metu ypač pastebimas didžiulis susidomėjimas žmogaus kilme, anapusine egzistencija jam esant gyvam ir po mirties. Autorius vadovaudamasis savo asmenine ir mokslininko bei rašytojo patirtimi, išsamiai aprašo įvykius, kurie remiasi patikrintomis tiesomis ir suteikia įžvalgų ateičiai.
Knygoje populiariai pristatomas dualumo suvokimas, kuris susiformavo dėl laikino fizinio ir amžinų dvasinių pasaulių realybės, tyrinėjama žmonijos bei Žemės gyvasties kelionės link aukštesnės sąmonės lygmens. Tai lyg Aukštųjų kosminės kilmės dvasinių Mokytojų perspėjimas, kad neišvengiamai artėja laikas ruoštis netolimos ateities įvykiams, nes žmonija pati akivaizdžiai mato ir supranta, kokia dramatiška ir trapi yra mūsų fizinio pasaulio evoliucija. Autorius pataria domėtis ir veikti paverčiant savo kūnus erdvėlaiviais, gebančiais keliauti į ateitį ar praeitį per kupinas įspūdžių kitas galaktikas ar visatas. Bendrauti su dvasiniais mokytojais, vedliais, susitikti su savo šeimos nariais, draugais ar iki šiol nepažintų civilizacijų atstovais.
p.s. Pasak autoriaus, dėl skaitytojų intensyvaus domėjimosi, užduodamų aktualių ir netikėtų klausimų, renginiai užtrunka po 4 arba 8 valandas! Tad nusiteikite įdomiam pokalbiui ?
Informavimo tikslais renginio metu bus fotografuojama ar/ir filmuojama.