Renginiai

Kurti vaikams: muzikinio albumo pristatymas ir diskusija

309273226_5910784398940328_6010081349596246773_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Ketvirtadienis, spalio 13, 2022 18:00
Vieta
K. Donelaičio gatvė 8
Kaunas, Lietuva
Organizuoja
Kauno apskrities viešoji biblioteka
Renginio metu bus pristatomas keletą metų sūpuotas Eglės Gelažiūtės-Pranevičienės albumas vaikams „Kur noksta lopšinės“, 2021 m. išleistas Mėlynbalsės slapyvardžiu. Autorė daug dėmesio skiria ir muzikai, ir tekstams, puikiai suprasdama, kad su vaikais turi būti absoliučiai sąžiningas, kad visa, kas netikra, tuoj pat bus atmesta. Todėl kurdama ir atlikdama dainas Eglė pasakoja stebuklingas istorijas, kuriomis tuo metu ir pati gyvena.
Autorė taip pat rašo knygas vaikams, dvi pirmosios šiuo metu rengiamos leisti. Darbuodamasi tarpdalykinės muzikologijos lauke, nuolat permąsto esamą Lietuvos muzikinį turinį, linkmes, kūrybos vaikams poreikį ir niuansus.
Renginio svečias – tekstų ir muzikos vaikams autorius, žurnalo vaikams „Laimiukas“ redaktorius Virgis Šidlauskas, išleidęs tokias knygas kaip „Ulfas ir stebuklinga barzda“, „Ugnikalniukas ieško draugų“, „Stogas, po kuriuo auginu žvaigždes ir lietų“ ir dar daugiau!
Labai kviečiame atvykti su šeimomis – ir pasiklausyti, ir pasikalbėti.
Daugiau informacijos apie renginį: https://bit.ly/3fuU0jo
Renginys nemokamas.
Renginio metu bus galima įsigyti muzikos albumų.
Albumo leidybą dalinai finansavo asociacija LATGA.
Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.