Renginiai

EGLĖS FRANK „MIRĘ IRGI ŠOKA“ su El Tango Club Espacio Cultural

309198278_503373041796240_3375925295083230432_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Ketvirtadienis, spalio 06, 2022 18:00
Vieta
Rotušės a. 13
Vilnius, Lietuva
Organizuoja
Kitos knygos, Maironio lietuvių literatūros muziejus ir El Tango Club Espacio Cultural
Spalio 6 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečiame į knygos „Mirę irgi šoka“ pristatymą Maironio lietuvių literatūros muziejuje. Knygos autorę kalbins literatūrologė. Renginyje dalyvaus ir knygos veikėjas vizualiai interpretuos tango kultūros erdvės šokėjos.
 
Eglė Frank apie save:
„Rašymas man yra būdas legaliai išreikšti savo vidinę tamsą, akies krašteliu žvilgtelint į anapusybę.
Gimiau ir gyvenu Vilniuje. Kiek save pamenu, mintyse visada dėliodavau tekstus, bet dažniau vis dėlto jų neužrašydavau. Dalis liko Vilniaus patiltėse, kur vienu metu mėgau vaikščioti naktimis, dalis – miškuose šalia sodybos. Nuo 2017 metų ėmiau rašyti į „Šiaurės Atėnus“. Kai nerašau, fotografuoju. Ir tekste, ir fotografijoje man įdomiausi netikėti rakursai, detalių stambūs planai.
Esu ištekėjusi, turiu tris vaikus ir tris kates.“
 
Apie knygą „Mirę irgi šoka“:
Tai novelių knyga apie moterį su daugybe veidų: tvarkinga žmona ir motina, kitos moters meilužė, beprotė už sienos, keistuolė, vaikštanti į svetimų žmonių laidotuves... Civilizacija ją prijaukina, bet lanko keisti sapnai ir vizijos. Atsidavusi erosui ir per neįprastus poelgius ji priartėja prie pavojingos ribos. Mirtis visada šalia. Gyvenimas – kita mirties pusė.
 
Apie EL TANGO CLUB Espacio Cultural:
Tai ypatinga tango kultūros erdvė Lietuvoje (Raudondvario pl. 101A, Kaunas) su unikaliu muziejumi, dedikuota Argentinos kultūros, jos tradicijų pažinimui, kultūriniams renginiams ir tango šokio mokymuisi. Erdvės bendraįkūrėjai yra (Argentina) – Lotynų Amerikoje ir Europoje žymus bandoneono virtuozas, muzikas, kompozitorius, argentinietiško tango mokytojų/šokėjų/choreografų asociacijos Buenos Airėse valdybos narys – atstovas Europai, profesionalus tango mokytojas ir šokėjas, ir (Lietuva) – argentinietiško tango mokytojų/šokėjų/choreografų asociacijos Buenos Airėse valdybos narė – atstovė Europai, profesionali argentinietiško tango mokytoja ir šokėja.
______________________________________
Renginys mokamas, įėjimas su lankytojo bilietu. Kaina 2 eurai arba 6 eurai su galimybe per mėnesį grįžti ir aplankyti visas ekspozicijas. Bilietams taikomos nuolaidos.
 
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.