Renginiai

Linos Vėželienės knygos „Vidurio amžiaus paauglystė“ virtualus pristatymas

267759201_10159810332954188_1464779767493912455_n
Kategorija
LLA Renginiai
Data
Antradienis, sausio 11, 2022 18:00 - 19:00
Vieta
Tyto alba
Sausio 11 d. 18 valandą kviečiame į žinomos psichologės-psichoterapeutės Linos Vėželienės knygos „Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?“ pristatymą.
Skaitytojams puikiai pažįstama L. Vėželienės knyga „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“, kurios jau išleista 6 tiražai. Taip pat – klausimų-atsakymų knyga „Žuvis medyje“.
Knygos „Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?“ pristatyme dalyvauja autorė, Egzistencinės psichoterapijos centro vadovas, psichoterapeutas Robertas Petronis. Susitikimą moderuoja leidyklos „Tyto alba“ vadovė Lolita Varanavičienė.
„Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?“ – pati asmeniškiausia L. Vėželienės knyga. Pasibaigus įprastų gyvenimo tikslų sąrašui: baigti mokslus, susirasti darbą, sukurti šeimą ir užauginti vaikus, ateina laikas improvizuoti. Idėjas, ką dar būtų galima nuveikti, kai jau viskas, regis, nuveikta, žinoma psichologė ir psichoterapeutė patikrino praktiškai ir sudėjo į knygą. Tad joje skaitytojai ras visko: nostalgijos, vilties, asmeniškumų ir psichologijos tyrimų. L. Vėželienė rašo ir apie pomidorų auginimą, ir net apie fariziejus. Knyga spalvota, kaip ir pats gyvenimas. Tai nesustoti augti, mylėti bei kurti įkvepianti knyga.
„Dalinuosi knygos vėriniu su knygos skaitytojais. Moterimis ir vyrais, vidurio amžiaus paaugliais ar besirengiančiais jais tapti. Tikiu, kad kiekvienas iš jūsų susiversite kažką savito ir orginalaus, nes mes, vidurio amžiaus paaugliai, esame neįtikėtinai drąsūs ir kūrybingi. Supratau tai šią knygą berašydama“, – sako psichologė-psichoterapeutė L. Vėželienė.

Virtualaus renginio nuoroda:

https://fb.me/e/4z9FaEfYK