Renginiai

Susitikimas su autoriumi ir kūrėju Ignu Staškevičiumi

307696548_5232829236827370_9111326597613098198_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Ketvirtadienis, spalio 13, 2022 18:00
Vieta
Abraomo Mapu g. 18
Kaunas, Lietuva
Organizuoja
Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka ir Leidykla Sofoklis
Leidykla „Sofoklis“ kviečia į susitikimą su maratonus bėgančiu pokalbininku Ignu Staškevičiumi – knygų „Gyvenimas jų žodžiais“, „Pasaulis jų akimis“ ir naujausio pokalbių rinkinio „Laiko juosta jų žvilgsniais“ autoriumi.
Spalio 13 d. 18 val.
Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos
Meno ir muzikos skyrius, A. Mapu g. 18
Tel. (8 37) 220461.
Trečioji Igno Staškevičiaus pokalbių knyga „Laiko juosta jų žvilgsniais“, kurioje susitiksime dar su 20-čia asmenybių – dešimt moterų ir tiek pat vyrų, panorusių pasidalinti savo žiniomis ir patirtimis. Tekstas sukuria gyvo pokalbio iliuziją, lyg sėdėtume kurio nors pasaulio miesto kavinėje ar viename kambaryje drauge su Vladimiru Čekasinu, Giedriumi Buraču, Rūta Vanagaite ar Dalia Dilyte. Neschematiškai pamatyti dalykai ir peripetijos šių žmonių gyvenimą atvedė prie tų posūkių, kurie lėmė ir tebelemia profesinį pasirinkimą, originalią galvoseną, jauseną.
Taip pat renginio metu bus rodomas kino filmas „Trejetas“ – trijų dalių konceptualus kūrinys su dokumentiniais, avangardiniais ir animaciniais elementais.
Kiekviena „Trejeto“ dalis skirta vis kitokiai žmogaus egzistencinių santykių sričiai. „Visuotinės traukos“ veikėjai prisimena savo susidūrimus su nenugalima trauka ir čia pat atsiduria naujame tokios jėgos lauke. „Tobuloje masėje“ ekspertai ir mėgėjai tol diskutuoja apie etiškos ir sveikos mitybos principus, kol prieina ribą, už kurios racionalūs argumentai tampa absurdiški. „Absoliučioje tiesoje“ filmo kūrėjai prisimena esą mirtingi ir kviečia susimąstyti apie materijos bei sąmonės transcendenciją.
Filme pasirodo: Vytautas Landsbergis, Vaiva Mainelytė, Vladimiras Tarasovas, Algis Mickūnas, Jurgis Kairys, Markas Zingeris, Marius Jovaiša, Guoda Azguridienė, Marius Čepulis, Saulius Prūsaitis ir daugelis kitų.
Renginys nemokamas, maloniai kviečiame!