Renginiai

Pauliaus Norvilos knygos „nebe“ pristatymas

0001_pauliaus-norvilos-knygos-nebe-pristatymas_1658125213
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Antradienis, liepos 26, 2022 18:30 - 19:30
Vieta
Lukiškių aikštė
Lietuva
Organizuoja
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla ir Vilnius Skaito
Šią vasarą Lukiškių aikštėje startavo jau penktasis, jubiliejinis skaityklos #VilniusSkaito sezonas. Kaip ir kasmet čia galima rasti apie tūkstantį įvairių knygų, laisvalaikį praturtinti įdomiais susitikimais ir pokalbiais su autoriais.
Liepos 26 d, antradienį, 18:30 val. kviečiame į naujos poeto PAULIAUS NORVILOS knygos „nebe“ pristatymą. Pokalbį moderuos literatūrologas, prozininkas, publicistas Saulius Vasiliauskas.
P. Norvila (g. 1985) – poetas, prozininkas. Jau seniai kritikų pastebėtas bei įvertintas dėl savo poezijos, kuri žaidžia būties ir buities temomis, surenka kasdienybės detales ir iš jų žmonių mūsų gyvenimus. P. Norvila yra išleidęs keturis poezijos rinkinius („Septyni metų laikai“, 2006, „Kortų traukimas tėra tik dalis ritualo“, 2012, „Buitinė“, 2014, „Skaičiai“, 2018) ir tris knygas vaikams („Strykt pastrykt“, 2019, „Apie vieną Tokį Lokį“, 2021, „Viena galva mažiau“, 2021).
„nebe“ – penktoji autoriaus poezijos knyga.
Knygos redaktorius poetas Aidas Marčėnas apie leidinį rašo:
„???– dažnai, gal net per dažnai Pauliaus Norvilos poezijoje sutinkamas žodis. Redaguodamas nemažai išbraukiau, bet šiek tiek gal ir liko.
O dabar štai galvoju: gal… Gal abejonė savimi ir yra tikroji mąstančio ir jaučiančio žmogaus savastis? Gal abejonė gyvenimo prasme ir yra gyvenimo prasmė? Ir gal veiklus abejojimas savosios poezijos prasme ir gimdo tikrą poeziją? Nes, kaip viename eilėraštyje sako poetas:
?? ??? ??
????̨ ???????????̨ ??????̨
???̌????̨?
???????
??? ??? ???? ?????
??? ????̨?
???????????“
Iki pasimatymo vasariškai jaukiame pokalbyje!
//
Po renginio bus galima įsigyti Pauliaus Norvilos knygą ir gauti autografą.