Renginiai

KNYGA IR KAVA: pokalbis su autore Laura Švedaite ir Ado Gecevičiaus garso perfomansas

289589846_404507091710583_5902625287371775669_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Ketvirtadienis, liepos 21, 2022 18:30 - 19:30
Vieta
Parodų erdvė Istorijų namai / House of Histories, T. Kosciuškos g. 3
Vilnius, Lietuva
Organizuoja
Parodų erdvė Istorijų namai / House of Histories ir Lietuvos leidėjų asociacija

Iš VILNIAUS SEKRETŲ: miesto ir miestiečių istorijos gyvai

Renginio metu vyks diskusija apie tai, kokį Vilnių matome šiandien – 700 metų jubiliejaus akivaizdoje. Kokios sostinės vizijos? Kokia šio miesto kolektyvinė atmintis? Kas slepiasi jo pasąmonėje?

Renginio svečiai taip pat bus kviečiami pasidalinti savo vilnietiškomis istorijomis ir vizijomis, nes „Vilniaus sekretų“ autoriai tiki, kad istorijos ir jų pasakojimas yra be galo svarbi jungtis tarp miesto praeities ir ateities.

Bus galima įsigyti ką tik iš spaustuvės atvykusią knygą.

Po pokalbio vyks Ado Gecevičiaus garso performansas – bus kuriama muzikinė parodos „Antanas Ingelevičius: kūrėjas ir miestas“ atmosfera.

Adas Gecevičius – grupių „Sheep Got Waxed“, „Vilniaus energija“ būgnininkas, muzikos prodiuseris. Su šiomis grupėmis jis yra apšildęs Ghostpoet, „BADBADNOTGOOD“, Kamasi Washingtono koncertus ir grojęs ne viename muzikos koncerte bei festivalyje užsienyje – nuo Ispanijos iki Pietų Korėjos ir Taivano. Adas Gecevičius įvertintas Auksiniu scenos kryžiumi už geriausią 2016 metų šokio spektaklio muziką ir gyvą atlikimą.

Dalyvaus knygos „Vilniaus sekretai: vizijos, atsiminimai, sapnai” sudarytoja Lina Laura Švedaitė, fotografas Denis Vėjas, poetas Alvydas Valenta, dizainerė Jurga Juodytė, gidas Albertas Kazlauskas.