Renginiai

Literatūros vakaras su Asta Jolanta Miškinyte, Jolanta Vilkevičiūte, Paul White, Egle Zakaraite

289542027_4839410679496110_6858857026420668303_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Ketvirtadienis, liepos 07, 2022 19:00
Vieta
Bernardinų Sodas, B. Radvilaitės g. 8A
Vilnius, Lietuva
Organizuoja
Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka
Liepos 7 d. 19.00 val. kviečiame į literatūros vakarą su rašytojais Asta Jolanta Miškinyte, Jolanta Vilkevičiūte, Paul White, Egle Zakaraite Bernardinų sodo vasaros skaitykloje.
Renginio metu koncertuos Aleksandras Dirmantas ir Artūras Dirmantas.
Renginį veda knygos „Akmenų sergėtojai. Žemė-oras“ autorius Paul White.
Dalyvauja:
Rašytoja Asta Jolanta Miškinytė. Autorė parašiusi knygas „Bitlas, Ana Orka ir aš“, „Kasios K asmeninis gyvenimas“, „Ir tada jie išplaukė“, o šį kartą pristatys naujausią savo kūrinį „Gyvatės pabučiavimas“.
Rašytoja Jolanta Vilkevičiūtė, kuri pristatys savo trečią detektyvinę istoriją „Mirtis tarp žvaigždžių“. Tai – įtemptas pasakojimas apie meilę ir neapykantą, iš proto vedančią aistrą seniai prarastai moteriai, fatališką tikėjimą meno amžinumu ir metų metus slepiamas, tačiau vis tiek galiausiai į viešumą išnyrančias šeimų paslaptis. O taip pat supažindins su nauju detektyvu „Žmogžudystė pagal fengšui“, kuris pasirodys šių metų spalio mėnesį. Šis romanas – tai tarsi dėlionė, kai atskiri epizodai ir herojų dialogai, išmėtyti laike bei erdvėje, lėtai žingsnis po žingsnio dėliojasi į vientisą paveikslą. Tai istorija apie žmones, kurie myli ir nekenčia, išduoda, patys tampa skaudžių išdavysčių aukomis. Romanas apie meilę, aistrą, pinigus ir nusikaltimus.
Rašytoja Eglė Zakaraitė pristatys savęs pažinimo, saviugdos knygą „Kodėl geroms mergaitėms patinka blogi berniukai“ ir „Kaip tapti dama“.
Renginio metu bus galimybė įsigyti knygų su autografais, pabendrauti su autoriais.