Renginiai

Žodžiai-pa-trankos kūrybinio rašymo stovykla jaunimui

281334224_5785503358131721_5669612953073526514_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Ketvirtadienis, rugpjūčio 18, 2022 12:00 - Sekmadienis, rugpjūčio 21, 2022 22:00
Vieta
Kauno menininkų namai / Kaunas Artists' House
Lietuva
Organizuoja
Kauno menininkų namai / Kaunas Artists' House
Žodžiai gali užmigdyti ir pažadinti, įsiutinti, įgalinti. Poezija, pasakojimai, slemas, dainos, anekdotai, protesto skanduotė – žodžiai. Vienas dalykas, ką kiekviena/s iš mūsų turi – savo žodžius ir iš jų sukuriamą prasmę. Žodžiai-pa-trankos kviečia 16-19* metų jaunimą įdarbinti žodžius prasmės paieškom ir kūrybiniams sakytinės poezijos eksperimentams.
? ? ?
Keturių dienų trukmės dienos stovykla, kuri vyks rugpjūčio 18-21 d. Kauno menininkų namuose, kvies kurti rašymo ir performatyvaus skaitymo dirbtuvėse, naudoti netradicinius literatūros formatus aktualiausių mūsų laikų problemų nagrinėjimui ir savo kūrybą pristatyti stovyklos dalyviams bei "Trenksmo" programos renginių auditorijai.
? Stovyklos programą sudaro ir ves kūrybinė komanda:
Asta Volungė - literatūros edukacijos programos "Trenksmas" vadovė ir leidinio "Žodžiai-pa-trankos" autorė-sudarytoja;
Gabielė Labanauskaitė - dramaturgė, rašytoja, savo kūryboje nagrinėjanti socialines temas (tautinių mažumų, LGBTQ+, feminizmo), literatūros edukatorė;
Greta Štiormer – teatro režisierė, tarpdisciplininio meno kūrėja, Queer skaitymų vedėja;
Vika Matuzaitė - edukatorė, žmogaus teisių ir neformalaus ugdymo ekspertė, dirbanti su bendruomenėmis ir kultūrinėmis edukacijomis;
Daugiau informacijos ir klausimai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
? Stovykla yra nemokama, dalyviams bus suteiktas dalinis maitinimas.
? Stovykla yra dieninė, bet dalyviams iš Lietuvos regionų bus suteiktas apgyvendinimas (apie poreikį pažymėti registracijos formoje).
? Norint dalyvauti stovykloje kūrybinio rašymo patirtis nėra būtina.
? Registracija dalyvauti stovykloje** : https://docs.google.com/.../1FAIpQLSe9jAmbNMiAWq.../viewform
* Truputį vyresni / jaunesni asmenys, stipriai motyvuoti dalyvauti stovykloje bus taip pat svarstomi (motyvaciją aprašyti registracijos formoje);
**Stovyklos dalyvių skaičius yra ribotas, tad esant didesniam skaičiui norinčių dalyvauti, bus vykdoma atranka.
Stovykla yra Kauno menininkų namų Literatūros edukacijos programos „Trenksmas“ dalis finansuojama Lietuvos kultūros tarybos.