Renginiai

Kalniečių parko skaityklos atidarymas

443733053_478588201401384_847066123739203459_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Trečiadienis, birželio 05, 2024 18:00
Vieta
Kalniečių parkas
Kaunas, Lietuva
Organizuoja
Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka, KKC / Kauno kultūros centras ir Afrikos būgnai
Trečiąjį Kalniečių parko skaityklos sezoną atidarysime su trenksmu! Birželio 5 d. 18 val. kviečiame pasiklausyti afrikietiškų būgnų ir pasimokyti jais groti.
Skaityklos atidaryme dalyvausiantis perkusininkas Gediminas Mačiulskis jau dešimtmetį profesionaliai tyrinėja Vakarų Afrikos muziką, ritmus ir būgnų skambesį. Djembe – jo mylimiausias instrumentas ir populiariausias afrikietiškas būgnas. Juo grojama ne tik Afrikoje, bet ir visame pasaulyje, taip pat vertinamas šio instrumento unikalus vaidmuo – suburti ir apjungti.
Renginio metu supažinsite su skirtingais būgnais, išgirsite jų skambesį ir turėsite puikią progą pagroti populiariausiu afrikietišku būgnu – djembe. G. Mačiulskis pažada atsivežti daug būgnų, kad pakaktų visiems ir pakviesti kartu sugroti bendrą ritmą, patirti gerų įspūdžių ir pasikrauti geros nuotaikos. Visi kartu, vienu metu, vienu ritmu!
Kalniečių parko skaitykla lankytojų lauks visą vasarą, iki pat rugpjūčio pabaigos. Čia galėsite skaityti ir skolintis knygas, skaityti spaudą, žaisti stalo ir lauko žaidimus, naudotis nemokamu internetu, dalyvauti renginiuose ir edukacijose.
Skaityklos vieta – šalia lauko treniruoklių aikštyno.
Organizatorius – Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka.
Partneriai: Kauno miesto savivaldybės Eigulių seniūnija, Kauno kultūros centras.