Renginiai

Vilmos Kava romano „Tiesiog atsitiko“ pristatymas

orig_62a32df18d3584.39520068
Kategorija
LLA Renginiai
Data
Trečiadienis, birželio 22, 2022 17:00
Vieta
Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8)
Klaipėda, Lietuva

 

Birželio 22 d., trečiadienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks Čikagoje gyvenančios rašytojos Vilmos Kava romano „Tiesiog atsitiko“ pristatymas.

Vilma Kava debiutavo romanu „Aš tau sakau“, kuris buvo labai šiltai sutiktas skaitytojų, o dabar pristato naują knygą „Tiesiog atsitiko“. Šiame romane kalbama apie įvairialypius žmonių santykius, apie sąmoningas, brandžias moteris, nebijančias kurti savo laimingo gyvenimo. „Tai keturių moterų istorija. Jos visos stipriai susijusios, nors dvi gyvena Vilniuje, dvi – Čikagoje. Mes skirtingai kuriame santykius santuokoje ir partnerystėje. Būtent apie tai mano knyga“, - sako autorė.

Romanas pristatytas Amerikos lietuvių klube Floridoje, Čikagoje, leidykla „Tyto alba“ pristatė virtualiai, na, o Klaipėdos I. Kanto viešojoje bibliotekoje suteikiama unikali galimybė su rašytoja Vilma Kava gyvai pakalbėti apie knygą, apie gyvenimą Amerikoje, apie žmonių santykius ir kitus realistiškus dalykus kasdienybėje, kurie svarbūs tiek moterims, tiek vyrams!

Kviečiame dalyvauti!

Dalintis: https://www.facebook.com/events/1769556436720004/ 

Organizuoja: Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka