Renginiai

Lauryno Katkaus knygos „Nakvynė Berlyne“ pristatymas

285239376_5199692873451770_2059097728550230459_n
Kategorija
LLA Renginiai
Data
Pirmadienis, birželio 13, 2022 19:00 - 20:00
Vieta
Lukiškių aikštė
Vilnius, Lietuva
Šią vasarą Lukiškių aikštėje startavo jau penktasis, jubiliejinis skaityklos #VilniusSkaito sezonas. Kaip ir kasmet čia bus galima rasti apie tūkstantį įvairių knygų, laisvalaikį praturtinti įdomiais susitikimais ir pokalbiais su autoriais.

? Birželio 13 d., pirmadienį, 19 val. kviečiame į naujos LAURYNO KATKAUS knygos NAKVYNĖ BERLYNE pristatymą. Autorių kalbins literatūrologė, literatūros kritikė dr. Neringa Butnoriūtė.
Laurynas Katkus po beveik dešimtmetį trukusios pauzės savo naujoje knygoje atgaivina primirštą apysakos žanrą. Keistos, pasakiškos situacijos tampa postūmiu pasakojimams apie Nepriklausomybės kartą, jos siekius, pasirinkimus ir patirtis. Rašytojas atidžiu žvilgsniu, neretai humoristiškai žvelgia į šiuolaikinės Lietuvos gyvenimą, persmelkdamas ją fantastine atmosfera. Apysakose L. Katkus vykusiai sintetina ir jungia naują šnektą, žiniasklaidos žargoną ir slengą su literatūrine kalba. Pasak poeto, eseisto Donato Petrošiaus, vadinančio kūrinį „hipnotizuojančiais skaitiniais“ – tai „prieš plauką kalbos kultūros zuikio iškamšą glostanti tatuiruota slengo ranka.“
Laurynas Katkus – žinomas rašytojas, eseistas ir vertėjas, išleidęs keletą poezijos ir esė rinkinių, romaną „Judantys šešėliai“. „Nakvynė Berlyne“ – septintoji rašytojo knyga. Anglų ir vokiečių kalbomis išleistos penkios jo knygos.
//
Po renginio bus galima įsigyti Lauryno Katkaus knygą ir gauti autografą.