Renginiai

Andriaus Tapino knygos „Genijai, pasipūtėliai ir žmogžudžiai. Senieji Meistrai ir jų paveikslų paslaptys “ pristatymas

434106675_925148092946340_7030721222932667429_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Ketvirtadienis, balandžio 04, 2024 18:30
Vieta
Gedimino pr. 51
Vilnius, Lietuva
Organizuoja
Laisvės TV, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Andrius Tapinas
Andriaus Tapino knygos „Genijai, pasipūtėliai ir žmogžudžiai. Senieji Meistrai ir jų paveikslų paslaptys “ pristatymas drauge su publicistu Aidu Puklevičiumi.
„Darau kažką naujo ir man labai įdomaus. Esu ne tik užsibrėžęs gyvai pamatyti visus XVII amžiaus pradžios Italijos tapybos genijaus Caravaggio paveikslus, bet ir sudėti savo įspūdžius į interaktyvų istorinį pasakojimą su vaizdo įrašų segmentais, paveikslų analize ir netgi šiek tiek prozos, kuri vėliau gal virs kažkuo didesniu“, – pirmame paveikslų analizių įraše savo prenumeratoriams rašė Andrius Tapinas.
Ir dabar, nepraėjus nė metams, tas virsmas įvyko – Vilniaus knygų mugėje buvo pristatytas pirmasis Andriaus Tapino dailės kūrinių analizių albumas „Genijai, pasipūtėliai ir žmogžudžiai. Senieji Meistrai ir jų paveikslų paslaptys“, kuriame garsiausių dailininkų – Campino, Bellinio, Botticellio, Claude, Rafaelio, Bruegelio, Caravaggio, žinoma, ir kitų menininkų tapybos šedevrai.
Šį kartą atverti paveikslų paslapčių kviečiame į Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką, kur renginio metu apie galerijų koridoriais, aliejiniais dažais neįtikinamiausiomis istorijomis kvepiančią knygą ir užgimusį susižavėjimą dailei autorius kalbėsis su publicistu Aidu Puklevičiumi.
Renginio metu bus galimybė įsigyti knygą ir gauti autoriaus autografą. Atsiskaitymas už knygą bus galimas tik banko kortele.
Renginys nemokamas.