Renginiai

Susitikimas su Mariumi Čepuliu

391616418_279452217779667_6626025611667179201_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Penktadienis, lapkričio 10, 2023 16:30
Vieta
J. Radvilos 3
Biržai, Lietuva
Organizuoja
Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka
Pyragų dieną ir šiais metais kviečiame pažymėti drauge! O, kad ji būtų prasminga ir turininga – lapkričio 10 d., penktadienį, 16.30 val. ne tik bibliotekininkų pyragus ragausime, bet ir dalyvausime naujausios Mariaus Čepulio knygos „Ana konda?“ pristatyme.
Knyga skirta visai šeimai. Ją skaitydami leisitės į kelionę po laukinę gamtą susipažinsite su daugybe gyvūnų nuo pačių mažiausių iki tikrų milžinų, kurie gali mums įkąsti, įspirti, mus nudilginti ar kitaip sužaloti. Gausiai paties autoriaus darytomis nuotraukomis iliustruota knyga padės pažinti ir geriau suprasti laukinius gyvūnus bei išmokti išvengti pavojų su jais susidūrus.
Renginys NEMOKAMAS. Tačiau, kaip ir pernai, renginio metu kviesime aukoti lėšas, gyvūnų maisto ar higienos prekes Biržuose veikiantiems gyvūnų globos namams „Vizgis“, taip įprasminant Pyragų dieną (taip, Pyragų diena minima lapkričio 6 d., tačiau derinome renginį, kad būtų patogiau Jums ateiti). Visi norintys prisidėti prie paramos „Vizgiui“, tačiau negalintys dalyvauti renginyje, kviečiame nuo spalio 9 iki lapkričio 10 d. atnešti gyvūnų maistą, higienos prekes į Viešąją biblioteką. Specialią dėžę rasite I a. fojė.
Tad labai kviečiame dalyvauti ir prasmingai praleisti penktadienio vakarą!
Renginio draugai – Pačeriaukštės kaimo bendruomenė, gyvūnų globos namai „Vizgis“, informaciniai rėmėjai – UAB „Biržiečių žodis“, UAB „Šiaurės rytai“.
*Renginyje bus fotografuojama ir (ar) filmuojama, nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose, medijos priemonėse.