Renginiai

KARTU Į „PIRMOKYKLĄ“! Smagios istorijos ir patarimai su Benu Bėrantu ir Vilija Kvieskaite

369075780_835716861313147_4545032534412177872_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Antradienis, rugpjūčio 22, 2023 18:00
Vieta
J.Tumo - Vaižganto g. 2
Vilnius, Lietuva
Organizuoja
Vilnius skaito
Mokykla – dar nepatirtas nuotykis kiekvienam būsimam pirmokui. Arba ikimokyklinukui, kuris nekantrauja, kad greičiau praeitų metai. O gal ir antrokui, kuris per vasarą viską pamiršo.
Todėl paveikslėlių knygų kūrėjai Benas Bėrantas ir Vilija Kvieskaitė rugsėjo 22 d. (antradienį) 18 val. kviečia visus į #VilniusSkaito skaityklą Lukiškių aikštėje jaukiai ir smagiai pasikalbėti apie artėjančius mokslo metus.
Juk jie ne tik išlydėjo į mokyklą mažųjų skaitytojų ir jų tėvelių pamiltus veikėjus voveriuką Tiklį ir varniuką Kirnį, bet ir patys kadaise savo kailiu patyrė, ką reiškia šis nuotykis.
Knygos „Pirmokykla“ autoriai papasakos apie pamokas ir mokytojus, dalinsis smagiomis istorijomis iš mokyklinių laikų ir galbūt net padės į pirmą klasę keliauti užtikrinčiau.
Lauksime ir mažų, ir didelių, kurie jau netrukus ketina šturmuoti mokyklas!
Benas Bėrantas ir Vilija Kvieskaitė kartu sukūrė keturias paveikslėlių knygas vaikams – „Riešutortas“, „Baubaimė“, „Pirmokykla“, „Bambukas yra lėėėtas“ (išleido leidykla „Nieko rimto“), kurios verčiamos į dvylika užsienio kalbų, o viena iš jų įtraukta į tarptautinį „Baltųjų varnų“ katalogą.
Renginys nemokamas.