Renginiai

Festivalis vaikams: Nuotykiai tęsiasi

346081588_710889770787206_2115611092002341542_n
Kategorija
Literatūrinis renginys
Data
Šeštadienis, birželio 10, 2023 00:00
Vieta
Dainuvos slėnis, Vilniaus 80 B
Anykščiai, Lietuva
Organizuoja
Nuotykiai tęsiasi ir Vaikų žemė
Festivalis vaikams po atviru dangumi „Nuotykiai tęsiasi“ šiemet vyks jau penktą kartą. Birželio 10–11 d. vaikus iki 12 metų, jų šeimos narius ir keturkojus draugus kviečiame į nuostabų gamtos kampelį – Anykščių Dainuvos slėnį – patirti ir atrasti:
• Mažiausių skaitytojų erdvę „Knygų startas“, kurioje smagius užsiėmimus ves Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos edukatorė Eglė Gudonytė, „Pojūčių teatro“ menininkės Karolina Žalpytė ir Šarūnė Pečiukonytė, ankstyvojo meninio ugdymo ekspertė, muzikos mokytoja, leidyklos „Muzikija“ įkūrėja Sonata Latvėnaitė-Kričenienė, vaikų literatūros kūrėja Indrė Pliuškytė Zalieckienė.
• Literatūros dirbtuvių erdvę, kurioje drauge su garsiausiais šių dienų vaikų literatūros autoriais ir autorėmis galėsite kurti parodą, menines instaliacijas ir kitaip reikšti savo kūrybines galias. Erdvėje sutiksite Kotryną Zylę, Aušrą Kiudulaitę, Eveliną Daciutę, Justiną Žilinską, Agnę Kairienę, Ievą Juknytę ir kitus autorius.
• Kūrybinių dirbtuvių erdvę, kurioje bendrausite su Anykščių menų inkubatoriaus-menų studijos rezidentėmis Ramune Pranckevičiūte, Lina Svirplele, Justina Kamarauskaite ir Lina Vaišnyte.
• Bibliotekų ir muziejų erdvę, kurioje savo edukacijas ir kūrybinius darbus pristatys... taip, jūs visiškai teisūs – Lietuvos bibliotekos ir muziejai.
• Įvairias literatūrines pramogas – siaubingai smagų protmūšį, žmonių-augalų erdvę, Visurų laboratorijos įdomybes.
• Didžiosios scenos renginius, į kuriuos kvies Tomas Dirgėla, Marius Marcinkevičius, Lina Itagaki, aktorius Balys Ivanauskas, improvizacijų duetas „Teptukas ir liežuvis“, muzikinė grupė „Knygų vaikai“, viešnia iš Estijos Kertu Sillaste ir kiti.
Per festivalį galima bus įsigyti pristatomas knygas.
Kad festivalio lankytojai būtų sotūs, rūpinsis keli maitintojai.
Festivalio programos jau netrukus ieškokite www.nuotykiaitesiasi.lt arba https://www.facebook.com/nuotykiaitesiasi
Bilietai ir kita svarbi informacija
Įėjimas į festivalį mokamas. Bilietų kainos:
• 10 eurų vienam žmogui vienai festivalio dienai į VISUS tos dienos renginius. Individualius bilietus įsigysite čia: https://tickets.paysera.com/.../nuotykiai-tesiasi...
• 30 eurų keturių asmenų šeimos bilietas vienai festivalio dienai į visus tos dienos renginius. Šiuo bilietu taip pat gali naudotis šeimos, prižiūrinčios negalią turintį vaiką, ir gausios šeimos, pateikusios „Šeimos kortelę“ (https://seimos-kortele.lt/). Šeimos bilietus įsigysite čia: https://tickets.paysera.com/.../festivalis-nuotykiai...
• 50 eurų keturių asmenų šeimos bilietas dviem festivalio dienoms į visus abiejų dienų renginius. Šiuo bilietu taip pat gali naudotis šeimos, prižiūrinčios negalią turintį vaiką, ir gausios šeimos, pateikusios „Šeimos kortelę“ (https://seimos-kortele.lt/). Šeimos bilietus įsigysite čia: https://tickets.paysera.com/.../festivalis-nuotykiai...
NEMOKAMAI festivalyje gali apsilankyti:
• Anykščių rajono gyventojai, pateikę Anykštėno kortelę arba gyvenamosios vietos Anykščių rajone deklaravimo dokumentą.
• Vaikai iki 2 metų ir vyresni nei 60 metų žmonės.
• Bet kurio amžiaus žmonės, persirengę literatūrinių personažų kostiumais.
• Bet kurio amžiaus asmenys, kuriems nustatytas neįgalumas, arba turintys specialiųjų poreikių ir juos lydintys asmenys (vienam asmeniui – vienas lydintysis).
SVARBU! Siekdami kontroliuoti lankytojų srautus, nemokamai festivalyje dalyvausiančius žmones prašome pasirūpinti nemokamu festivalio bilietu, kurį rasite čia: https://tickets.paysera.com/.../festivalis-nuotykiai...
Festivalio vietoje bilietai parduodami nebus. Juos galima įsigyti tik Paysera sistemoje. Kviečiame festivalio lankytojus tausoti gamtą ir nespausdinti bilietų – turėkite juos savo mobiliuosiuose įrenginiuose.
Dėmesio! Festivalio lankytojų skaičius ribotas – ne daugiau kaip 1500 lankytojų kiekvieną festivalio dieną.
Festivalį organizuoja VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“, literatūros pažinimo programa „Vaikų žemė“ ir Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešoji biblioteka.
Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, festivalio partneris Anykščių rajono savivaldybė.