Renginiai

Gydytojo Gintauto Laurinavičiaus knygos „Slaptoji tualeto istorija“ pristatymas

slaptoji-tualeto-istorija
Kategorija
LLA Renginiai
Data
Trečiadienis, gegužės 11, 2022 17:00
Vieta
Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka - "Panemunės padalinys Vaidoto g. 115 "
Kaunas, Lietuva

Mokslo populiarinimo knygoje „Slaptoji tualeto istorija“ gydytojas Gintautas Laurinavičius teigia, kad vienas žmogus per savo gyvenimą tualete praleidžia vidutiniškai apie pusantrų metų. Tai tokia pati svarbi gyvenimo dalis kaip valgis, tačiau apie tualeto reikalus kalbėti vis dar nejauku. Mes net prisigalvojame visokių epitetų, kaip antai „nykštukų kambarėlis“. Veltui taip drovitės, nes perskaitę šią knygą sužinosite be galo daug istorijos įdomybių. Gana raudonuoti!
Nežinote, ko tikėtis iš knygos tokiu intriguojančiu pavadinimu? Istorijos! Daug istorijos apie tualetus! Pavyzdžiui, ar žinote, kur buvo pirmasis viešasis tualetas mūsų šalyje? Ar girdėjote, kad Prancūzijos karaliaus Liudviko XVI sidabrinis naktinis puodas svėrė kelis kilogramus? Hm… Ar atspėtumėte, kur tuštinosi keli tūkstančiai Versalio rūmų tarnautojų? Juk ten nebuvo nė vieno tualeto!
Knygoje surinkti ne tik įdomieji istoriniai faktai, bet ir informacija apie ligas ir jų prevenciją. Leidinį „Slaptoji tualeto istorija“ perskaitysite tarsi gerą romaną – su pasimėgavimu!
Gintautas Laurinavičius – profesionalus medikas, chirurgas, sveiko gyvenimo būdo propaguotojas, mokslo populiarinimo žanro knygų autorius, skaitytojams jau pažįstamas iš leidinių „Didžioji vandens paslapčių knyga“ ir „Gydantis vanduo“.