Kvietimas teikti paraiškas Vilniaus knygų mugės renginiams

Dvidešimt ketvirtoji Vilniaus knygų mugė kviečia dalyvius teikti paraiškas kultūrinių renginių programai.

Paraiškas gali teikti visi užsiregistravę mugės dalyviai arba jų subeksponentai. Prisegtus rasite:

- Paraišką kultūriniam renginiui visose mugės erdvėse;

- Paraišką renginiui Jaunųjų skaitytojų salės scenoje;

- Priedą nr. 1 su visų salių technine specifikacija;

- Vilniaus knygų mugės kultūrinių renginių programos reglamentą.

Leidykla/institucija turi pateikti renginių paraiškas TIK WORD FORMATU ir sureitinguoti jas svarbumo tvarka (1-oji pozicija yra svarbiausia). Į paraiškos teikėjo prioritetus bus atsižvelgiama skirstant renginių laikus bei erdves. Jaunųjų skaitytojų salės scenos renginiams reitingavimas atskiras (pvz.: jeigu teikiate dvi paraiškas, vieną bendriems renginiams, kitą – Jaunųjų skaitytojų salės scenai, jie abu bus pažymėti nr. 1).

Kartu su paraiška kiekviena institucija turi pateikti ir pasirašytą bei skenuotą Reglamentą. Kviečiame Reglamentą atidžiai perskaityti, jame yra keletas svarbių pakeitimų, kurie padės ir ruošiant paraiškas, ir vėliau komunikuojant apie Knygų mugę. Dokumentų laukiame iki lapkričio 10 d. (imtinai) el. paštu, adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mugės programą norime skelbti anksčiau, tad apie organizacinio komiteto sprendimą, ar renginys gali vykti VKM, informuosime iki gruodžio 1 d., o apie renginiams paskirtus laikus bei sales – iki gruodžio 15 d.

Grįžo atnaujinta Vilniaus knygų mugės interneto svetainė: https://vilniausknygumuge.lt
Iki 2024 m. Mugės ji taps labiau funkcionali ir informatyvi. Todėl kai Komitetas atliks paraiškų atranką, jūsų prašysime daugiau informacijos apie jūsų planuojamus renginius ir atvykstančius svečius.

Autografus kviečiame derinti jau po renginių laiko patvirtinimo.
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad paraiškos, atsiųstos po lapkričio 10 dienos, nebus svarstomos.
Iki sausio 5 d. bus galima tikslinti jau patvirtinto renginio ar renginių pavadinimą, dalyvių pavardes. Vilniaus knygų mugės dalyviai savo ruožtu reklamuoti renginius gali ir kitais būdais.
Jeigu planuojate renginį miesto erdvėse dvi savaites iki Vilniaus knygų mugės, jį taip pat įtrauksime į programą kaip VKM renginį.

Jeigu turite klausimų dėl kultūrinių renginių, rašykite el. paštu, adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Informacija apie registraciją  LITEXPO puslapyje.

SVARBU: Registruojantis po 2023 m. rugsėjo 30 d. tuščio parodinio ploto kaina kils.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir paraiškas siųsti kuo anksčiau!

Vilniaus knygų mugės organizatoriai