Knyga ir kava renginys: Pasivaikščiojimai po Romą Vilniuje

Šį ketvirtadienį, birželio 24 dieną, 18 valandą, Istorijų namai ir Lietuvos leidėjų asociacija kviečia į renginį „Knyga ir kava: Pasivaikščiojimai po Romą Vilniuje“.

 

Šias Jonines Vilniuje pasitikite romietiškai – keliaujant po Romą, Amžinąjį miestą, kartu su Romą puikiai pažįstančiomis ir mylinčiomis lietuvėmis – Giedre Jankevičiūte ir Julija Reklaite. Renginio metu sužinosite, ką reiškia gyventi šiame mieste ir kaip jį perteikti žmonėms, kurie jame nebuvę ar buvę tik trumpam vizitui.

Knyga „Devyni pasivaikščiojimai po Romą“ (Aukso žuvys, 2021) skirta padėti pasiruošti susitikimui su Roma – miestu, kuris gyvena kitoje laiko dimensijoje nei mes ir nelabai skuba atsiverti šiuolaikiniam žmogui. Tai pokalbiai su šiame mieste gyvenančiais, jį gerai pažįstančiais kultūros žmonėmis, kuriuose nušviečiamos Romos lankytinos vietos, meno paminklai, gatvės, krautuvės, kavinės, interjerai, miesto kasdienybė ir romiečių gyvenimo būdas.

Pokalbyje dalyvauja knygos sumanytojos ir autorės Giedrė Jankevičiūtė, Julija Reklaitė. Moderuoja kuratorė, poetė Laima Kreivytė.

Renginys vyks Istorijų namų kiemelyje, T. Kosciuškos g. 3, o esant nepalankioms oro sąlygoms - Istorijų namų edukacinėje salėje. Muziejaus patalpos kondicionuojamos. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia: KNYGA IR KAVA: pasivaikščiojimai po Romą Vilniuje | Facebook   

Literatūrinis renginių ciklas „Knyga ir kava“ papildo Arūno Baltėno fotografijų parodą „Darbai ir gyvenimai“, kurioje menininkas pristato dirbančių, kuriančių ir neįprastai laisvalaikį leidžiančių lietuvių portretus.