Kvietimas teikti paraiškas Vilniaus knygų mugės renginiams

Dvidešimt pirmoji Vilniaus knygų mugė kviečia dalyvius ir lankytojus Jono Meko žodžiais „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“. Kaip ir kasmet, greičiausiai jau planuojate, kokius renginius, susitikimus organizuosite savo knygų skaitytojams.

Tad kviečiame teikti paraiškas kultūrinių renginių programai. Primename, jog paraiškas gali teikti visi stendus turintys mugės dalyviai arba jų subeksponentai. Prisegtus rasite:

-                           Paraišką kultūriniam renginiui visose mugės erdvėse

-                           Paraišką kultūriniam renginiui Vaikų scenoje

-                           Vilniaus knygų mugės kultūrinių renginių programos reglamentą

Kadangi autografų dalijimo laikas priklauso nuo renginio laiko, autografus kviečiame derinti jau po renginių patvirtinimo (elektroniniu paštu).

Leidykla/institucija turi pateikti renginių paraiškas Word formatu ir sureitinguoti jas svarbumo tvarka (1-oji pozicija yra svarbiausia). Į paraiškos teikėjo prioritetus bus atsižvelgiama skirstant renginių laikus bei erdves. (Dėl paraiškų formų kreiptis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

Kartu su paraiška kiekviena institucija turi pateikti ir pasirašytą bei skenuotą Reglamentą. Dokumentų laukiame iki lapkričio 15 d. (imtinai) el. paštu, adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apie organizacinio komiteto sprendimą, ar renginys gali vykti VKM, informuosime iki gruodžio 9 d., o apie renginiams paskirtus laikus bei sales – iki sausio 3 d.

Mugės programėlėje bus rašomos ne daugiau nei 4 renginio dalyvių pavardės (įskaitant ir renginio moderatorių). Todėl prašome į tai atsižvelgti pildant paraiškas. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad paraiškos, atsiųstos po lapkričio 15 dienos, nebus svarstomos.

Iki sausio 10 d. bus galima tikslinti jau patvirtinto renginio ar renginių pavadinimą, dalyvių pavardes. Vėliau į pakeitimus nebus atsižvelgta. Vilniaus knygų mugės dalyviai savo ruožtu reklamuoti renginius gali ir kitais būdais – organizatoriai atsakingi tik už jų pristatymą programėlėje.

Šiemet visą paraiškų administravimą vykdys Lietuvos leidėjų asociacija.

Jeigu turite klausimų, rašykite el. paštu, adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite telefonu nr.: +370 675 75692

Jeigu planuojate renginius mieste, prašome informuoti mus atskiru laišku. Jeigu renginys planuojamas savaitę iki ir ar po Vilniaus knygų mugės, jį vis vien galime įtraukti į programą kaip VKM renginį. Šių metų

naujovė: atskiros spausdintos programos bendriems ir vaikų renginiams.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir paraiškas siųsti kuo anksčiau!