Instagram KA2024

LLA Members

 

LLA mission

  • To represent and defend the interests of publishers in Lithuania and abroad.
  • To cultivate cultural publishing.
  • To take care of the professional development of the members of the association.
  • To popularize and disseminate Lithuanian literature.
  • To cooperate with the state institutions of Lithuania and the European Union.
  • To encourage reading of cultural and valuable literature.
  • To initiate research.
  • To organize cultural, literary, book art, reading, civic events.
  • To coordinate publishers' participation in national and international book fairs and other international events.

Cesiulė kalbina DOMANTĄ RAZAUSKĄ

314769292_547325300734347_8137594251321945010_n
Category
Literatūrinis renginys
Date
2022-11-24 18:00
Venue
Rotušės a. 13
Kaunas, Lietuva
Organizuoja
Maironio lietuvių literatūros muziejus
kviečiame į susitikimą su dainų autoriumi ir atlikėju DOMANTU RAZAUSKU Maironio lietuvių literatūros muziejuje. Šįsyk ne muzikanto koncertas, o atviras pokalbis apie kūrybą ir darbus, apie radijo laidas ir atmintį, apie muziką ir karą, apie tekstus ir vertimus, apie įtemptas dienas ir jose esančius svarbiausius dalykus. Su Domantu Razausku kalbėsis literatūrologė, kultūrinės veiklos organizatorė Agnė Ceciulė.
 
Domantas Razauskas gimė ir augo Vilniuje, vaikystėje ir paauglystėje mokėsi piešti, lankė teatro studiją, vėliau studijavo lietuvių filologiją Vilniaus universitete, tačiau atsisakė gintis diplomą. Filologijos fakultete studijų metu gaivino senas tradicijas turintį renginį „Filologijos ruduo“, kuriame dalyvaudavo žymiausi lietuvių literatūros veikėjai. Jau daugiau nei dvidešimt metų publikuoja savo kūrybą kultūrinėje periodikoje, rengia radijo laidas muzikinėmis temomis. Daugiau kaip dvidešimt metų koncertuoja, yra išleidęs 5 autorinius albumus, vykdo bendrus kūrybinius projektus su Lietuvos muzikantais ar aktoriais. Domanto Razausko oficialios pareigos yra muzikantas, dainius, muzikos apžvalgininkas, radijo laidų kūrėjas ir vedėjas, Lietuvos atlikėjų asociacijos AGATA Tarybos pirmininkas. Yra išleidęs eilėraščių knygą „Takas į tylą“ (2010, Baltos lankos) ir išvertęs knygą „dzeno istorijos“ (2012, Dominicus Lituanus), bet pats sako, kad tai jo nepaverčia poetu ar vertėju.
___________________
???????? ???????, ?̨?̇????? ?? ????????? ???????. ????? 2 ????? ???? 6 ????? ?? ???????? ??? ??̇????̨ ???̨?̌?? ?? ????????? ????? ????????????. ????????? ???????? ?????????.
???????? ???? ??? ?????????????? ?? ??????????. ?????????? ?? ?????? ?̨???̌?? ???? ??̄?? ????????? ???????? ????̌?????? ????????????? ?????????, ???????????̇?? ????????̇??, ???????? ?? ??.