Instagram KA2024

LLA Members

 

LLA mission

  • To represent and defend the interests of publishers in Lithuania and abroad.
  • To cultivate cultural publishing.
  • To take care of the professional development of the members of the association.
  • To popularize and disseminate Lithuanian literature.
  • To cooperate with the state institutions of Lithuania and the European Union.
  • To encourage reading of cultural and valuable literature.
  • To initiate research.
  • To organize cultural, literary, book art, reading, civic events.
  • To coordinate publishers' participation in national and international book fairs and other international events.

Susitikimas su Benu Lyriu ir naujausios jo knygos pristatymas

314372632_500529802109197_7732704621537065782_n
Category
Literatūrinis renginys
Date
2022-11-22 18:00 - 19:00
Venue
Trakų g. 10
Vilnius, Lietuva
Organizuoja
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka, Alma littera ir Benas Lyris
Daugelyje knygų pateikiama receptų, kaip pasveikti ir kaip tapti laimingu. O kas, jei tėra vienintelis receptas, kuris tinka visiems?
Lapkričio 22 dieną, 18 valandą kviečiame į Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką, susitikimui su kūrėju Benu Lyriu, kurį kalbins žurnalistė Laisvė Radzevičienė. Drauge atrasime, ko reikia, kad būtume nenugalimi ir susipažinsime su naujausia autoriaus knyga „Puslapis švelnumo“.
Benas Lyris – kūrėjas, kunigas, gyvenimo prasmės terapeutas, ieškantis teigiamų patirčių, kurios padėtų išgyventi negandas ir susitaikyti su aplinkybėmis, kurių negalime pakeisti. Jis iš visos širdies tiki, kad kiekvienas, žinodamas KAM, ištvers visus KAIP ir šiuo tikėjimu užkrečia ne tik savo knygų skaitytojus, bet ir daugybę sekėjų socialiniuose tinkluose.
„Puslapis švelnumo" – ankstesnių knygų „Kiekvienos dienos terapija" ir „Ramybės teologija" tąsa, toliau vedanti į nesibaigiančią mūsų gyvenimo kelionę. Joje autorius dalinasi savo gyvenimo fragmentais, situacijomis, kuriose galbūt nebuvo tobulas, kuriose ne visi jį suprato ar kurios jį žeidė. Tai istorija, kurios jis negali pakeisti, tačiau gali ją transformuoti ir priimti kaip savo švelnumo istoriją.
Kviečiame į susitikimą su Benu Lyriu, kuriame iš naujo atrasite, ką reiškia poilsis būnant savimi. Šiltas vakaro emocijas dar ilgai primins jo naujausia knyga „Puslapis švelnumo“, kurią galėsite įsigyti vietoje su autoriaus autografu. Knygos pristatymo atmosferą suvirpins fortepijono melodijos, atliekamos žinomos pianistės Ievos Dūdaitės.
Iki susitikimo!