Instagram KA2024

LLA Members

 

LLA mission

  • To represent and defend the interests of publishers in Lithuania and abroad.
  • To cultivate cultural publishing.
  • To take care of the professional development of the members of the association.
  • To popularize and disseminate Lithuanian literature.
  • To cooperate with the state institutions of Lithuania and the European Union.
  • To encourage reading of cultural and valuable literature.
  • To initiate research.
  • To organize cultural, literary, book art, reading, civic events.
  • To coordinate publishers' participation in national and international book fairs and other international events.

Loretos Tamulaitienės knygos „Paraščių vaikai“ pristatymas

305403092_5818240461522134_4673375439974031632_n
Category
Literatūrinis renginys
Date
2022-09-28 18:00 - 19:00
Venue
Trakų g. 10
Vilnius, Lietuva
Organizuoja
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
Rugsėjo 28 dieną 18 valandą Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos (Trakų g. 10) Didžiojoje salėje pristatoma Loretos Tamulaitienės knyga „Paraščių vaikai“. Dalyvaus autorė Loreta Tamulaitienė, moderuos dr. Žydronė Kolevinskienė.
? Tai knyga apie mažuosius kovotojus. Tuos, kurie susiduria su gyvenimo tikrove, kokios daugeliui iš mūsų neteko patirti. Šioje kovoje išlieka vienas kitas, atkakliausias. Kovojama dėl dėmesio, meilės, o kartais ir dėl išlikimo. Norint kovotojus suvaldyti, jiems padėti, ieškoma vis naujų būdų, o jie išradingai apeina šias pastangas. Knygoje pasakojama apie vaikus, gyvenančius socialiai jautriose šeimose, stokojančius socialinių įgūdžių, užaugusių be meilės, be išugdytos atsakomybės, nesugebančių planuoti savo gyvenimo. Tokių žmonių – ištisos kartos.
? „Paraščių vaikus“ jungia bendra erdvė – jaunimo mokykla, kur vaikai patenka dėl elgesio, mokymosi, socialinių ir šeimos problemų. Jų istorijos – autentiškos, unikalios ir sukrečiančios, neabejotinai pastūmėsiančios kitaip pažvelgti į reiškinius, nustumtus į gyvenimo paraštes, iš naujo įvertinti save ir esančius šalia.
?Loreta Tamulaitienė – pedagogė, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos direktorė, trijų suaugusių vaikų mama. Buvusi lietuvių kalbos, etikos mokytoja yra rašiusi švietimo, kultūros temomis Lietuvos dienraščiuose, laimėjusi kūrybinio rašymo konkursų. Knygoje „Paraščių vaikai“ autorė pateikia skaudų, autentišką pasakojimą apie jaunimo mokyklos vaikus, jų gyvenimą, apibendrinusi savo, kaip mokyklos vadovės, ir kitų mokytojų patirtį.
Kviečiame dalyvauti!