KA banner lla lt

LLA Members

 

LLA mission

  • To represent and defend the interests of publishers in Lithuania and abroad.
  • To cultivate cultural publishing.
  • To take care of the professional development of the members of the association.
  • To popularize and disseminate Lithuanian literature.
  • To cooperate with the state institutions of Lithuania and the European Union.
  • To encourage reading of cultural and valuable literature.
  • To initiate research.
  • To organize cultural, literary, book art, reading, civic events.
  • To coordinate publishers' participation in national and international book fairs and other international events.

Vitos Vilimaitės Lefebvre Delattre knygos „Kvėpuoti kitais“ pristatymas

0001_vitos-vilimaites-lefebvre-delattre-knygos-kvepuoti-kitais-pristatymas_1658218973
Category
Literatūrinis renginys
Date
2022-08-02 18:30
Venue
Lukiškių aikštė
Lietuva
Organizuoja
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla ir Vilnius Skaito
Šią vasarą Lukiškių aikštėje startavo jau penktasis, jubiliejinis skaityklos #VilniusSkaito sezonas. Kaip ir kasmet čia galima rasti apie tūkstantį įvairių knygų, laisvalaikį praturtinti įdomiais susitikimais ir pokalbiais su autoriais.
Rugpjūčio 2 d, antradienį, 18:30 val. kviečiame į naujos rašytojos, žurnalistės Vitos Vilimaitės Lefebvre Delattre knygos „Kvėpuoti kitais“ pristatymą. Pokalbį moderuos literatūrologė Jūratė Čerškutė.
Prieš kelerius metus pasirodė V. Vilimaitės Lefebvre Delattre publicistinė knyga „Šešeri metai Saigone. Nepamirštamas gyvenimas Vietname“. Tai buvo pasakojimas apie gyvenimo Vietname ypatumus, apie prašmatnų, neprieinamą, klastingą naujųjų vietnamiečių pasaulį, apie komiškus, o kartais tragikomiškus nutikimus vietinėje redakcijoje, kurioje autorė dirbo trejus metus.
Praėjusių metų rudenį autorė grįžo su nauja knyga – pirmuoju romanu – „Kvėpuoti kitais“. „Kvėpuoti kitais“ – tai istorija apie moterį, kuri, susipainiojusi tarp tikrovės ir sapnų, iliuzijų ir apsėdimų, tolsta. Nuo savęs, nuo savo vyro, dukros. Nuo tikrovės. Ar ji dar gali pritapti, pasijusti sava? Spalvingoje šiuolaikinio Paryžiaus gyvenimo mozaikoje – svetimšalės Elenos istorija. Pasiklydusios moters istorija.
Tai ir pasakojimas apie dvi skirtingų tautybių ir patirties moteris, ieškančias savo vietos agresyviame didmiestyje, kasdienybėje, kurioje nebeliko laiko nei sau, nei kitiems, nei kitokiems, kur kenčiama nuo perdėtų lūkesčių, nuolatinio nepasitenkinimo ir spaudimo būti tobula moterimi ir motina.
Vita Vilimaitė Lefebvre Delattre jau daugiau kaip dvidešimt metų dirba žurnalistinį darbą. Ji buvo žurnalo „Cosmopolitan“ vyriausioji redaktorė, dirbo „Lietuvos ryto“ televizijoje, LNK, TV3, bendradarbiavo su žurnalais „TV antena“, „Kinas“, „Stilius“, „Ieva“, „Žmonės“, „Laima“, „Moteris“, rusų „Elle“.
Iki pasimatymo vasariškai maloniame pokalbyje!
//
Po renginio bus galima įsigyti Vitos Vilimaitės Lefebvre Delattre knygą ir gauti autografą.