Instagram KA2024

LLA Members

 

LLA mission

  • To represent and defend the interests of publishers in Lithuania and abroad.
  • To cultivate cultural publishing.
  • To take care of the professional development of the members of the association.
  • To popularize and disseminate Lithuanian literature.
  • To cooperate with the state institutions of Lithuania and the European Union.
  • To encourage reading of cultural and valuable literature.
  • To initiate research.
  • To organize cultural, literary, book art, reading, civic events.
  • To coordinate publishers' participation in national and international book fairs and other international events.

Susitikime vasarą bibliotekoje: kūrybingi ketvirtadieniai! Liepos 28 d.

287509619_7729834757056535_1969966283709274375_n
Category
Literatūrinis renginys
Date
2022-07-28 10:00 - 17:00
Venue
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51
Vilnius, Lietuva
Organizuoja
Dirbtuvės PATS SAU, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas

Vasara – laikas, kai laisvalaikio lieka daugiau ir praleisti norisi jį turiningai. Galbūt gerinti įgūdžius, plėsti žinias, o gal tik susirasti naujų draugų ir pomėgių. Nors dažniausiai vasarą leidžiame aktyviai ir vykstame į gamtą, likusieji mieste neturėtų nusiminti – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia jaunuosius skaitytojus susitikti, siūlydama turiningų vasaros veiklų. Šiemet susitikti kviečiame vieną įspūdžių kupiną dieną per savaitę – birželio ir liepos ketvirtadieniais! 

4 ketvirtadienius (birželio 30 ir liepos 1421 ir 28 d.) Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento ir dirbtuvių PATS SAU edukatoriai lauks jaunųjų lankytojų. Per dieną vaikai galės dalyvauti net 5 kūrybingumą lavinančiuose užsiėmimuose. Veiklos vyks nuo 10 iki 17 val. (12–13 val. – savarankiška pietų pertrauka).  

Per skaitymus kviesime patirti knygų ir istorijų džiaugsmą, žaviai praleisti laiką kuriant žaismingus knygų monstriukus, piešiant fraktalus, gaminant lėles ar transformacijų knygeles. Vaikai galės draugiškai pasivaržyti žaisdami stalo žaidimus ar dalyvaudami vasariškame protų mūšyje. Kūrybinių dirbtuvių komanda PATS SAU rengs poros valandų susitikimus, kuriuose dalyviai patys išbandys įvairias medžiagas ir įrenginius, dalyvaus popieriaus ar pasakų gamybos dirbtuvėse, susikurs ženklelį, o pasigamintus rankdarbius galės parsinešti namo.   

Liepos 28 d. programa:
10–11 val. rytmečio skaitymai ir kūrybinės dirbtuvės
11–12 val. fraktalų piešimo dirbtuvės
13–14 val. XIX a. ombro cinéma technika ir judantys paveikslėliai: dirbtuves pagal Frédérique Bertrand ir Takahiro Kurashima knygas
14–16 val. komiksų dirbtuvės
16–17 val. stalo žaidimų valanda
 
Grupėms būtina registracija el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba tel. (8 5) 239 8561. Visi renginiai yra nemokami. Veiklose kviečiame dalyvauti pradinių ir vyresnių klasių moksleivius.
Visų kūrybingų ketvirtadienių programą galima rasti čia.