Instagram KA2024

LLA Members

 

LLA mission

  • To represent and defend the interests of publishers in Lithuania and abroad.
  • To cultivate cultural publishing.
  • To take care of the professional development of the members of the association.
  • To popularize and disseminate Lithuanian literature.
  • To cooperate with the state institutions of Lithuania and the European Union.
  • To encourage reading of cultural and valuable literature.
  • To initiate research.
  • To organize cultural, literary, book art, reading, civic events.
  • To coordinate publishers' participation in national and international book fairs and other international events.

„Literatūros savaitės“ klubo 8-asis susitikimas. Trys rašytojai

431525409_921433273323546_2709720909138437719_n
Category
Literatūrinis renginys
Date
2024-04-04 18:00
Venue
Rotušės a. 13
Kaunas, Lietuva
Organizuoja
Maironio lietuvių literatūros muziejus
Balandžio 4 d., ketvirtadienį, 18 val. KVIEČIAME į aštuntąjį „Literatūros savaitės“ klubo susitikimą, kurio metu aptarsime trijų rašytojų knygas.
Į šį knygų klubą, tokį pirmąjį šalyje, drauge renkasi skaitytojai ir literatūros profesionalai. Čia kalbėsime apie įdomiausias ir vertingiausias leidyklų naujienas, atkasime primirštus šedevrus, atiduosime duoklę romanui, bet nepamiršime ir kitų žanrų. Kruopščiai atrinkę Lietuvos ir pasaulio autorių knygas, pristatysime jų literatūrinį ir istorinį kontekstą, pateiksime aiškius ir provokuojančius vertinimus, ginčysimės, šmaikštausime ir kviesime pasisakyti visus dalyvaujančius. Mielai kviečiame į klubo susitikimą ateiti ir tuos, kurie aptarsiamų knygų ar jų dalies neperskaitė – čia galėsite su jomis susipažinti.
 
Šįkart diskutuos „Literatūros savaitės“ klubo nariai: MLLM kultūrinės veiklos organizatorė, literatūros apžvalgininkė Agnė Cesiulė, rašytojas Laurynas Katkus, žurnalistas, 15min knygų apžvalgininkas Audrius Ožalas ir visi renginio dalyviai.
 
✨Aštuntajame susitikime dėmesį skirsime šioms knygoms:✨
— Nobelio ir dukart Bookerio premijos laureato, Pietų Afrikos ir Australijos rašytojo Johno Maxwello Coetzee romaną „Lenkas“ (2023, Sofoklis, vertė Nijolė Regina Chijenienė);
— Kembridžo universiteto filosofijos mokslų daktaro, politiko Manto Adomėno pirmąjį grožinį kūrinį intelektualų šnipų romaną-dilogiją „Moneta ir labirintas“, I ir II dalis (2023 / 2024, „Baltų lankų“ leidyba);
— Lietuvos ir užsienio literatūros premijomis apdovanoto poeto, prozininko, scenarijų autoriaus ir režisieriaus Alvydo Šlepiko naujausią knygą, septynių novelių rinkinį „Namas anapus upės“ (2023, Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla).
 
? Iki susitikimo Maironio lietuvių literatūros muziejuje (Rotušės a. 13) balandžio 4 d., ketvirtadienį, šeštą popiet!
 
____________________
Renginys nemokamas, įėjimas atviras visiems. Maloniai laukiame!
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.